Schody — sprzedaż, montaż — Kielce i okolice

Sprzedaż i montaż schodów w Kielcach i okolicy to jedna z naszych specjalizacji. Gold Hand od lat uczestniczy w wykończeniu i aranżacji wnętrz. Wypracowane w tym czasie doświadczenie owocuje dziś współpracą z najlepszymi. Tak właśnie jest w przypadku schodów, które sprzedajemy i montujemy w okolicy Kielc. Stawiamy na nowoczesny wystrój i najnowsze trendy. Profesjonalizm i fachowość mamy we krwi. To doskonałe połączenie. Dzięki niemu codziennie powiększamy grono naszych zadowolonych Klientów. Nie bez znaczenia jest tutaj wysoka jakość produktów i usług, jakie oferujemy. Wśród nich znajdują się wysokiej klasy drewniane schody do domu. Zachwycają wzornictwem i eleganckim wykończeniem. Podnoszą standard domów i biur. Profesjonalny montaż schodów podkreśla ich niebanalne wzornictwo. A to jest bardzo atrakcyjne. Schody Rafalski, sprzedawane i montowane w okolicy Kielc, wzbogacą wizualnie każdą nieruchomość. Wynika to z oferty dopasowanej do potrzeb Inwestorów. W asortymencie znajdują się:

  • schody obkładane, montowane na betonie;
  • drewniane schody samonośne;
  • barierki i balustrady do schodów.

Schody stanowią o wizerunku wystroju domu. Pełnią swoją funkcję przez długie lata. Montowane na wymiar dopasowane są do otoczenia. Dlatego też w swojej pracy łączymy ich funkcjonalność z atrakcyjnym wzornictwem. Idealnie komponują się z wnętrzem budynku. Sprzedawane i montowane przez Gold Hand schodynowoczesne. Do ich produkcji używane są najlepsze jakościowo materiały. Dbamy też o każdy szczegół stanowiący o bezpieczeństwie i wyglądzie. Naturalne drewno dodaje bowiem wnętrzom wyjątkowego stylu i klasy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Starannie dobieramy kolorystykę oraz rodzaj lakieru do wykończenia schodów. Finalnie efekty naszej pracy są wyjątkowe. Do tego schody drewniane naszej produkcji są niezwykle łatwe w konserwacji i czyszczeniu.

Schody obkładane montowane na beton — Kielce

Schody drewniane montowane na betonie ocieplają przestrzeń domowego wnętrza. Sprawiają, że surowy w wyglądzie materiał staje się niewidoczny dla mieszkańców. Łatwiej też dopasować ich kolorystykę do elementów wykończenia. Schody wykończone drewnem cieszą się dużą popularnością. Są wyjątkowo wytrzymałe. Wzmocnione betonową konstrukcją uchodzą za niemal niezniszczalne. Mają też duże walory estetyczne. Głównie za sprawą kilku dostępnych rodzajów drewna. Tu znajdziemy klasyczny dąb, czy jesion. Schody obkładane mogą być także drewnem egzotycznym, które sprowadzane jest na zamówienie Klientów. Całość wykończona jest wysokiej jakości lakierami i bejcami. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. W trakcie użytkowania nie wydzielają szkodliwych oparów i nieprzyjemnych zapachów. Dodają jednak uroku konstrukcji schodów obkładanych. Łatwiej też dopasować je do aranżacji wnętrz budynku.

Samonośne schody drewniane

Drewniane schody samonośne są niezwykle popularne. Wynika to przede wszystkim z ich nieszablonowej konstrukcji. Ta bowiem dopasowana jest ściśle do oczekiwań Klientów. Sama w sobie stanowi ozdobę. Samonośne schody z drewna są też wygodniejsze w dopasowaniu do wnętrza. Materiał ten daje duże możliwości wzornicze. Łatwiej jest stworzyć podpierającą konstrukcję na mniejszej przestrzeni. Stąd idealnie pasują do mniejszych wnętrz. Doskonałym przykładem mogą być tu kręcone schody drewniane. Konstrukcją nośną jest tu najczęściej drewno, które wykorzystane jest także do stopni. Spójna kolorystyka i materiał nadaje wnętrzu oryginalnego stylu. Alternatywnie można użyć tu podpór metalowych. Całość dopasowana jest ściśle do wytycznych Inwestora. Prowadzone przez Gold Hand prace wykonywane są kompleksowo. Oznacza to, że zajmujemy się wszystkim. Począwszy od dokładnego projektu, na montażu drewnianych schodów samonośnych kończąc. To duże ułatwienie dla Zamawiających. Nie muszą bowiem nadzorować prac realizowanych przez różnych wykonawców. Konstrukcja jest doskonale spasowana. Przykładamy bowiem ogromną uwagę do szczegółów, które mają wpływ na efekt.

Barierki i balustrady do schodów

Barierki i balustrady są nieodłącznym elementem schodów. Często podnoszą wizualne walory całej konstrukcji. Podkreślają elegancki wygląd. Zapewniają przy tym komfort i bezpieczeństwo. Barierki i balustrady do schodów najczęściej wykonujemy z drewna. Może być ono łączone z innymi materiałami. Powszechne są chromowane rurki i profile. Często do poręczy schodów wykorzystywane są elementy z kutego żelaza. Sprzedaż i montaż drewnianych schodów poprzedzone są dokładnym wywiadem z Klientem. Słuchamy uważnie i dopasowujemy optymalne rozwiązania. Pomaga nam w tym duży wybór gatunków drewna, którego używamy do konstrukcji. Staranna obróbka i konserwacja sprawia, że każdy szczegół wykonany jest na wysokim poziomie. Balustrady i barierki schodów są dzięki temu wyjątkową ozdobą. Cieszą oczy i są bezpieczne w całym okresie ich użytkowania.

Gold Hand — producent schodów, balustrad i barierek z drewna

Gold Hand jest uznanym w Kielcach producentem schodów drewnianych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. To dzięki niemu mamy dziś rzeszę zadowolonych Klientów. Sprzedaż i montaż schodów drewnianych prowadzimy na terenie miasta Kielce i okolicznym regionie. Dokonujemy bezpłatnej wyceny inwestycji. Wspomagamy naszych Klientów fachową wiedzą i oryginalnymi projektami konstrukcji. Tworzymy niebanalną przestrzeń. Wygodną i komfortową, ale też funkcjonalną. To sprawia, że wiele naszych rozwiązań znalazło się w okolicznych budynkach. Dbamy o wyjątkowe wnętrza. Wyjątkowo cieszą nas opinie o produkowanych i montowanych przez nas drewnianych schodach. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wspomożemy naszą dużą wiedzą. Dopasujemy też schody drewniane do wnętrza Twojego domu.

Oferujemy też: