ZAPRASZAMY

                                   do naszego salonu

                                   ul. Zagnańska 232, Kielce

AKCESORIA PODŁOGOWE

 

Podkłady podłogowe:

Ogromne ilości różnych rodzajów podkładów, także różnych kolorystycznie zapełnia cały rynek i nie sposób opisać każdy z nich. Tylko firmy z długoletnim doświadczeniem są w stanie wyłonić spośród milionów ten najwłaściwszy do danej sytuacji. Rozróżniamy podkłady na ogrzewanie podłogowe oraz te klasyczne, możemy również znaleźć podkład wyciszający odgłosy stukania oraz wyciszający międzykondygnacyjnie odgłosy użytkowania podłogi. Z wielu lat doświadczenia naszej firmy możemy wywnioskować, że najważniejszym jest aby podkład był możliwie najbardziej gęsty, nie sprężynował a układał się do drobnych nierówności oraz aby zamkniętego powietrza pomiędzy podłogą a wylewką było jak najmniej.

Listwy przypodłogowe:

Ostatecznym wykończeniem, niezwykle ważnym dla odbioru całości podłogi jest listwa wykończeniowa przy ścianach. Ogromne możliwości zastosowania takiej listwy, jej kolorów i rodzajów sprawiają, że każdy może odnaleźć swoją, indywidualną i wyjątkową. Najprostszym rozwiązaniem jest listwa PCV, jest też ona niesamowicie praktyczna, gdyż w każdej chwili możemy ją wymienić, również jest wodoodporna. Z kolei najbardziej elastycznym, rozwojowym i wyjątkowym rozwiązaniem są produkty klejone do ściany. Najczęściej z materiału MDF lub drewna. Tutaj nie dostrzegamy połączenia tych listew, nie mamy narożników, a całość możemy dobierać sobie na odpowiednią wysokość, kształt, kolor… Często nadają się takie listwy do odświeżenia, a zakupując produkt dobrej jakości posłuży nam wiele lat bez znaczącego ubytku w wyglądzie.

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi, drzwi i parapety najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)
Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sobota 10:00 – 19:00
Niedziela handlowa 10:00 – 19:00