O FIRMIE

Zajmujemy się sprzedażą podłóg laminowanych, vinylowych i drewnianych oraz posiadamy bogata ofertę drzwi: wewnętrznych, zewnętrznych i technicznych. Oferujemy również szeroki zakres usług: pomiar, montaż naszych produktów, kompleksowe remonty i wykończenia pod klucz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych.

Od 1997r. Sprawiamy, że wasze mieszkania i domy stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. Ogromne możliwości techniczne i profesjonaliści, których zatrudniamy pozwalają nam spełniać wszystkie wymagania, które stawiają przed nami klienci i rynek. Ciągły rozwój firmy zawdzięczamy swoim wartościom, które każdego dnia kierują nas do wyznaczonego celu. Naszą największą wartością jest człowiek, który na co dzień jako pracownik utożsamia się z firmą. Solidność, punktualność, dokładność to podstawowe zasady, jednak nie tak oczywiste, a ponad to ciepłe, miłe i ludzkie podejście do każdej najmniejszej realizacji. Nie trzeba od dziś obawiać się o reklamacje; dla nas to priorytet, a dzięki temu podejściu nawet przedłużające się montaże okazują się być mało uciążliwe, wręcz przyjemne.

Dzięki temu, po wielu latach, zupełnym przypadkiem przy rozmowie z klientem powstał slogan: „Doskonałość Zobowiązuje”. I dla nas to najważniejsze dwa słowa w biznesie.

Świadczymy usługi z zakresu:

  • panele podłogowe
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi zewnętrzne
  • podłogi
  • okleiny drzwiowe
  • remonty Kielce

Zapraszamy do naszego salonu, abyście mogli otrzymać coś więcej aniżeli zwykłą usługę i poczuć jak każdy klient jest dla nas ważny.

Alicja Nizinska

Rewelacyjna firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, wykonane przez nich malowaniem wnętrza mojego mieszkania poszło im szybko i profesjonalnie wykonali całą pracę, współpraca z nimi to przyjemność.

Jacek Detka

Polecam wszystkim planującym remont. Super ekipa. Pracowici,kontaktowi,z ciekawymi pomysłami na aranżację, no i doskonali fachowcy w tym co robią. Remont zaczęty i zakończony według planu . Mam nadzieje ze sie z nimi jeszcze spotkam…przy okazji dalszej czesci remontu :-).
p.s. pozdrowienia od „uczennicy malarstwa”.

Ronin R

Kupiłem u nich drzwi erkado. Dobra jakość w przystępnej cenie.

PRZEŚLIJ SWOJĄ OPINIĘ

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi, drzwi i parapety najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)
Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sobota 10:00 – 19:00
Niedziela handlowa 10:00 – 19:00