Remonty Kielce

Upiększamy wasze wnętrza od 1997 roku – Krzysztof Brzyszkiewicz – tel. 508 173 558

Nasza firma zajmuje się remontami od wielu lat. Z należyta starannością i pietyzmem dbamy o Państwa domy, mieszkania i biura. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu nasza firma remontowa, stała się  mocno rozpoznawalna w województwie świętokrzyskim. Specjaliści, którzy biorą pod opiekę Państwa wnętrza, są otwarci na każde, nawet najtrudniejsze zadania remontowe. Jeżeli marzycie o oryginalnym i niebanalnym wnętrzu, możecie mieć pewność, że z wielką przyjemnością pomożemy w jego stworzeniu. Nasze ogromne doświadczenie w usługach remontowych sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszą firmę tworzą wykwalifikowani ludzie, którzy posiadają wiedzę praktyczną, jak również znajomość aktualnych przepisów dotyczący usług remontowych. Daje to pewność dobrze wykonanej pracy zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi. Usługi remontowe Kielce to nie tylko zmiana podłogi czy ścian w pomieszczeniu, to przede wszystkim zmiana otoczenia, w jakim będziecie przebywać. Aby było ono jak najbardziej przyjazne, współpracujemy z projektantami i dekoratorami wnętrz. Z uwagą słuchamy naszych klientów, jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy, aby oddane po remoncie pomieszczenie było doskonałe i spełniało wszystkie założone oczekiwania, albo nawet więcej.

Usługi remontowe

Wykonujemy również najbardziej wymagające projekty, nie boimy się niestandardowych pomysłów, a klienci chwalą nas za wytrwałość w dążeniu do celu. Zadowolenie klienta daje nam ogromną satysfakcję i jest dla nas motywacją do realizowania coraz to nowszych projektów. Można śmiało stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż czas jest bardzo cenny i dla Państwa i dla nas, dlatego przestrzeganie ustalonych terminów jest dla nas bardzo ważne. Zakończenie prac remontowych to priorytet dla naszej firmy.

Usługi remontowe takie jak wykończenia mieszkań, biur, domów oraz wszelkiego rodzaju innych pomieszczeń, wykonujemy przy użyciu narzędzi i materiałów tylko renomowanych producentów. Stawiamy na profesjonalizm w wykonywaniu takich prac jak kładzenie gładzi, regipsów , malowanie, układanie podłóg (terakota, panele oraz inne), hydraulika oraz elektryka. Są to najbardziej popularne usługi, ale proszę pamiętać, że my pomożemy Państwu w bardzo dużych i w tych mniejszych przemianach pomieszczeń. Naszą podstawową zasadą jest gwarancja komfortowego użytkowania wyremontowanego przez nas mieszkania.

Zobaczcie dlaczego warto nam zaufać.

 • stosujemy nowoczesne technologie budowlane:
 • dokonujemy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny
 • zapewniamy najwyższą jakość wykonania remontu
 • kulturalna i profesjonalna obsługa
 • realizujemy niestandardowe pomysły
 • gwarantujemy pełen profesjonalizm i niezawodność
 • doradzimy przy zakupie materiałów budowlanych i aranżacji wnętrza
 • dowieziemy oraz wniesiemy materiały budowlane
 • zapewniamy terminowość
 • służymy fachową poradą
 • zabezpieczamy podłogi i meble
 • udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Gold – Hand

 

REMONTY REALIZACJE

GOLD HAND

Remonty
Krzysztof Brzyszkiewicz
kom. 508 17 35 58

krzysiek@gold-hand.pl

fb: http://www.facebook.com/remonty.goldhand

Numer konta bankowego:
BANK MILLENIUM S.A.
23-1160-2202-0000-0003-5806-0855

FORMULARZ KONTAKTOWY REMONTY

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi, drzwi i parapety najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)
Pon – Pt 10:00 – 19:00
Sobota 10:00 – 19:00
Niedziela handlowa 10:00 – 19:00