ScrollToTop

 Oferujemy zresztą szeroki zakres usług remontowych: malowanie, hydraulika, elektryka, glazura, terakota, montaż drzwi itp.

Już od kilku lat nieprzerwanie zajmujemy się zarówno remontami, jak i pracami związanymi z wykończeniem domów w Kielcach. Przemawiają za nami zarówno kolejne zrealizowane zlecenia, jak i zadowoleni klienci, a to najlepsza reklama. Możemy pochwalić się doświadczeniem, a tym samym jesteśmy też przekonani o tym, że niewiele będzie nas już w stanie zaskoczyć. Radzimy sobie nawet w starych mieszkaniach, w których rury tworzą malowniczą plątaninę, a w ścianach kryją się nieomal archeologiczne ciekawostki.

 

Jednocześnie świadczymy usługi w mieszkaniach w stanie deweloperskim, co przyczyniło się do tego, że poznaliśmy najnowsze rozwiązania, tak techniczne, jak i technologiczne i architektoniczne. Jesteśmy w stanie pomóc także przy projekcie mieszkania. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas projekty wnętrz będą dostosowane do potrzeb klientów, a jednocześnie będą odznaczać się przystępnymi cenami, dopasowanymi do ich możliwości.

 

Możemy wykonywać drobne poprawki i ostateczne szlify, jak i generalne remonty, tak mieszkań, jak i domów. Polecane przez nas usługi są przez nas starannie wyceniane. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej można się zapoznać z cennikiem, choć należy pamiętać o tym, że ma on charakter typowo informacyjny.

 

Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, a co za tym idzie – wycen kosztów jest bezpłatna. Zależy nam też na tym, aby klient nie musiał zmagać się z licznymi obowiązkami, jakie generuje remont. Właśnie dlatego chętnie nie tylko zaopatrujemy go w materiały niezbędne do wykonania prac, ale i koordynujemy pracę innych ekip i wykonawców. To my odpowiadamy za dostarczenie materiałów budowlanych i za najlepsze terminy prac. Odpowiadamy również za pozbywanie się gruzu i sprzątanie po pracach remontowych. Nasza działalność obejmuje przede wszystkim Kielce, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy działali także w ich okolicach.

 

Chcesz abyśmy
się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane,
oddzwonimy!

Gold-hand

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela handlowa 10:00 - 19:00

tel. 535-500-241
panele@gold-hand.pl