ScrollToTop


Podłogi drewniane uchodzą za solidne i niezniszczalne. Służą przez lata. Wykonywane są tak, aby cieszyły cale pokolenia. Wciąż jednak decyduje się na nie naprawdę niewiele osób. Jest to wynik przekonania, że wykonanie drewnianej podłogi to ogromny koszt. Do tego wiele osób sądzi, że dostępne są one wyłącznie w pary odcieniach. Okazuje się jednak, że jest to bardzo niesprawiedliwy mit.

 

DREWNIANA PODŁOGA JEST BARDZIEJ EKONOMICZNA

Kiedy bierzemy pod uwagę zmianę podłogi, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, czy ma ona towarzyszyć nam dłużej, czy też jej świetność ma przeminąć po jednym sezonie. Jeżeli naszym celem jest oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie i jednocześnie uniknięcie częstych prac związanych z wymianą podłogi wykonanej z paneli, najlepiej postawić na podłogę drewnianą. To opcja zdecydowanie trwalsza i bardziej odporna na powstawanie zarysowań. Większość producent udziela na swój produkt wieloletniej gwarancji jakości.

RÓŻNORODNOŚĆ BARW

podłogi kielceWbrew obiegowej opinii podłogi drewniane to ogromny wybór kolorów i odcieni. Klienci mają do wyboru podłogę wykonaną z drewna pochodzące z drzew gatunków europejskich, amerykańskich, a nawet egzotycznych. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Warto podkreślić, że dostępne dzisiaj zaawansowane technologie umożliwiają nadanie drewnu dowolnego wyglądu. Za sprawą rozmaitych lakierów do wykończenia powierzchni, olejowania oraz woskowania wykonana z drewna podłoga charakteryzuje się unikatowym wyglądem.

Jednocześnie jest to podłoga naturalna, na której dostrzec można siatkę słojów, serpentyn, prążków oraz pasów. Wybierając podłogę, należy pamiętać, że drewno to materiał niepowtarzalny. W związku z tym nie uda się nam znaleźć dwóch identycznych desek. Jest to jeden z czynników przekładających się na tak ogromne zainteresowanie ze strony koneserów.

UNIKALNOŚĆ DREWNIANYCH PODŁÓG

Bez wątpienia trzeba pamiętać, że drewno posiada właściwości, których pozbawione są materiały syntetyczne. Świetnie tłumi dźwięki, a także niezwykle uciążliwe odgłosy kroków. Zastosowanie drewnianej podłogi poleca się więc wszystkim, którzy mają problem z akustyką w dużych pomieszczeniach. Wykonana z drewna podłoga świetnie wytłumi również korytarz w domu.

Drewniane podłogi stworzono z myślą o osobach, które nie znoszą remontów. Ich zastosowanie to pewność, że przez długie lata nie trzeba będzie kłaść nowej podłogi. Jeśli nawierzchnia się uszkodzi, można z powodzeniem poddać ją cyklinowaniu.

To zabieg, który przywróci jej młody, świeży wygląd. Sprawi, że znowu będziemy cieszyć się piękną podłogą, która wyglądać będzie tak, jakby była nowa. Wbrew obiegowej opinii drewniana podłoga nie jest droga. Sprawia, że przez kolejne lata nie będziemy ponosić kosztów układania nowej.

 

Chcesz abyśmy
się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane,
oddzwonimy!

Gold-hand

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela handlowa 10:00 - 19:00

tel. 535-500-241
panele@gold-hand.pl