ScrollToTop

Deska Tarasowa  - Kielce

Aranżując taras, musimy przede wszystkim wybrać odpowiednią podłogę. Do wykonania nawierzchni tarasowej wykorzystać można drewno, kamień, kostkę brukową bądź beton. Ten ostatni pokrywany jest na ogół mrozoodpornym gresem.

Każda z wymienionych rodzajów nawierzchni to jednak szereg wad. Drewno wprawdzie prezentuje się świetnie i doskonale komponuje się z roślinami otaczającymi dom, ale jest podatne na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje je również niska odporność na czynniki atmosferyczne, szkodniki oraz mikroorganizmy. W związku z tym niezbędna jest częsta konserwacja. Beton i płytki ceramiczne narażone są na pękanie, które może zachodzić zwłaszcza zimą. Okładzina ceramiczna odporna na niską temperaturę raczej rzadko pęka, ale może się odklejać. Kamień jest z kolei zimny, a jednocześnie naprawdę śliski. Kostka brukowa z kolei jest bardzo podobna do chodnika.

 

Deski tarasowe WPC (Wood Plastic Composite), czyli takie, w których połączono drewno i tworzywo sztuczne nie mają wad, które wymieniliśmy powyżej. 60% takich desek to włókna drzewne oraz bambusowe, co sprawia, że są odporne na wilgoć, promieniowanie UV oraz wahania temperatury. Ryflowanie, czyli żłobienie sprawia, że woda odpływa bez najmniejszych problemów. Jednocześnie elementy te pełnią funkcję ozdobną. Deski nie gniją, nie pękają, są odporne na grzyby, gryzonie oraz insekty. Nie trzeba ich impregnować ani konserwować. Ich montaż jest naprawdę wygodny i prosty. Kompleksowy system części oraz akcesoriów obejmuje legary, klipsy, uchwyty, listwy maskujące, zaślepki, kołki rozporowe oraz wkręty. Co ważne, system desek tarasowych Wild Wood to aż dwadzieścia pięć lat gwarancji, która udzielana jest przez producenta. To niewątpliwy plus.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gold Hand - Kielce. Oferujemy szeroki  wybór desek tarasowych. 

 

 

Chcesz abyśmy
się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane,
oddzwonimy!

Gold-hand

Nasza oferta skierowana jest dla tych którzy chcieliby zakupić w najbliższej przyszłości podłogi najlepszej jakości w rozsądnych cenach.

Salon sprzedaży
ul. Zagnańska 232. Kielce
(teren Kieleckiej Fabryki Mebli)

Pon - Pt 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela handlowa 10:00 - 19:00

tel. 535-500-241
panele@gold-hand.pl